Заборы

Виготовлення парканів у Києві

Огорожі служать для обмеження доступу на певну територію, а також для позначення цієї території на місцевості. Зазвичай огорожі роблять такої висоти, щоб без спеціальних пристосувань їх було важко подолати.

Після того, як ви вирішили встановити огорожу, постає питання, з якого матеріалу вона має бути. На сьогодні найбільш поширеними є: дерево, метал, камінь, цегла, бетон. Зазвичай вибір матеріалу також залежить від місцевих ресурсів, але з розвитком транспорту та промисловості можливості значно розширилися, хоча все має свою ціну.

Металеві огорожі добре зарекомендували себе як практичне рішення з кількох причин:

  • різноманітність видів металопрокату дозволяє врахувати безліч побажань щодо форми;
  • зварюваність металу дає змогу створювати різні комбінації елементів огорожі;
  • добре фарбується, що дозволяє обрати будь-який колір або їх комбінацію;
  • довговічність і міцність цього матеріалу говорять самі за себе.

Огорожа є вертикальною конструкцією, що складається з несучих та огороджувальних елементів – стовпів і секцій. Стовпи закріплюються різними методами у вертикальному положенні на поверхні та слугують для кріплення секцій. Огорожі можуть бути з глухими секціями і стовпами, а також із просвітами, які забезпечують огляд і не створюють тіні.

На відміну від стіни, огорожа не має фундаменту по всій довжині, тому вона дешевша у виробництві. Звичайно, її міцнісні характеристики не можна порівнювати зі стіною, але ж ніхто і не очікує, що огорожа зупинятиме танки.

Також наші клієнти також цікавляться іншими видами Огороджувальних конструкцій: